Změnit se dá i lehce...

SLUŽBY

Služby jsou vždy přizpůsobené individuálním potřebám klienta.

Úvodní konzultace

První setkání slouží ke vzájemnému poznání, identifikování potřeb a stanovení cílů. Na základě poskytnutých informací můžeme vytvořit individuální program, tak aby byl co nejsnadnější a zároveň nejefektivnější. Vzájemná chemie mezi klientem a koučem/poradcem je velice důležitá. Pokud chceme, aby nám někdo pomohl musíme mu důvěřovat natolik, abychom se mohli otevřít. Součástí prvního sezení je i základní poradenství a individuální tipy. 

Jídelníček na míru

Každý jsme originál. Metabolismus každého člověka je ovlivněný jeho zvyky, historií, zdravotním stavem, ale i způsobem myšlení. Neexistuje jeden dokonalý program pro všechny. Při vytváření vhodného jídelníčku je potřeba analyzovat, jak tělo zachází s jednotlivými makronutrienty, jak rychle metabolismus funguje a vzít v úvahu případné intolerance a jiné komplikace. Je důležité také respektovat chutě klienta, tak aby pro něj byl program udržitelný. 

Individuální programy

V dnešní době si každý z nás může snadno vyhledat spoustu informací. Ke skutečné změně je ale zapotřebí mnohem více než pouhá fakta. Nahrazování starých návyků těmi novými často vyžaduje čas, zájem a podporu. Během individuálního programu spolu nalezneme skutečné příčiny, které dosud bránily změně a odstraníme je. Zároveň je nahradíme novými pozitivními návyky. Během individuálního programu si zároveň osvojíte znalosti a dovednosti, které vám pomohou změnu udržet.

ČEHO SPOLU MŮŽEME DOSÁHNOUT?


Ideální váha navždy

Zdravé sebevědomí 

Rozvoj myšlení

Výživové programy

Výživové programy jsou nastaveny individuálně podle potřeb a přání klienta. Kombinují poradenství v oblasti výživy a životního stylu, mentální koučink a práci s emocemi.

Úvodní konzultace

45 minut

Zdarma

Jídelníček na míru

Vstupní konzultace, stravovací plán na 14 dní

2500 Kč

Individuální program

Délka a cena nastavena individuálně dle potřeb klienta

Koučink

Koučinkové programy jsou vhodné pro kohokoliv, kdo se chce posunout nebo změnit. 

Úvodní konzultace

45 minut

Zdarma

Individuální koučinkový program

Délka a cena nastavena individuálně dle potřeb klienta