KDO JSEM

Výživová poradkyně, koučka, terapeutka a lektorka s obrovským zájmem o fyzické i psychické zdraví. Při svém dlouholetém pobytu ve Velké Británii jsem vystudovala dvouletý kurz výživy na The Nutrititional healing fundation. Ten spojuje intenzivní výuku výživy, anatomie a fyziologie a naturopatických terapeutických technik, které podporují očistu organismu a jeho samouzdravovací proces.

Při práci s klienty jsem si všimla, že skutečný problém často tkví v nedostatku motivace, nízkém sebevědomí nebo špatných myšlenkových vzorcích. Uvědomila jsem si, že pokud chci někomu skutečně pomoci, musím si osvojit i techniky práce s myslí a emocemi. Již 6 let se věnuji metodě zvané Three in one concepts, v Čechách také známé pod názvem kineziologie One Brain. Tato metoda je odvětvím aplikované kineziologie a používá svalového testu při hledání příčin fyzických i duševních problémů.

Díky své vášni ke studiu osobního rozvoje jsem objevila koučink, který je výborným nástrojem pro všechny, kteří se touží rozvíjet, zvyšovat svůj výkon a nacházet stále nové a nové obzory. Náš mindset má přímý vliv na vše v našich životech. Nikdy mě nepřestane fascinovat jak moc se může náš svět změnit, když skutečně vezmeme otěže do svých rukou.

Kromě výživy mám dlouholetou zkušenost s personalistikou ve výrobních firmách, kde jsem spolupracovala s rozmanitým kolektivem lidí. Vždy jsem obdivovala, jak jsme každý jiný a zajímalo mě, co koho naplňuje a motivuje. Stejně tak přistupuji i ke výživě, koučinku a práci s lidmi všeobecně. Každý člověk je unikát a potřebuje svůj individuální program.

V neposlední řadě se spolupodílím i na výuce unikátního kurzu zaměřeného na Health Coaching ( https://www.mindset.cz/aktualni-kurzy/8031-mindset-health-coaching/ ).

V čem jsem jiná?

V životě jsem musela překonat hodně opravdu složitých problémů. Vím, že občas to není jednoduché, ale také vím, že na jakýkoliv problém se dá najít řešení.

Zkušenost mě naučila, že někdy je prostě nejjednodušší a nejrychlejší řešení, požádat o radu někoho, kdo má od našich problémů odstup. 

Moje životní cesta mě donutila osvojit si znalosti a dovednosti, které nás ve škole nikdo nenaučil. Ráda se o ně podělím s kýmkoliv, komu by mohli pomoci.

Nechci nikomu jen předávat fakta, které si může kdekoliv přečíst. Mým cílem je zapojit všechny aspekty klientovy osobnosti a opravdu pomoci. 

Zaujala jsem Vás?

Vzdělání a kvalifikace

Nutritional Healing Foundation 

Diplom z klinické praxe výživy
2006 - 2007 


Nutritional Healing Foundation 

Diplom z praxe funkční výživy
2007 - 2008 

Mindset coaching

 Certifikovaný kurz koučinku 
2020 - 2020

Kineziologie One Brain I.
Nástroje profese
2014

Kineziologie One Brain II
Zlepšení uvědomění učení
2014

Kineziologie One Brain III
Kód těla
2014

Kineziologie One Brain IV
Jednotný mozek
2014

Kineziologie One Brain V
Hlasitější než slova
 2014

Kineziologie One Brain VI
 Struktrurální neurlologie
 2015

Kineziologie One Brain VII
 Vztahy v ohrožení 
2015

Kineziologie One Brain VIII
Svalové okruhy, bolest a porozumění  2015

Kineziologie One Brain IX

Dětství, sexualita a stárnutí
2016

Kineziologie One Brain X
 Dospívání, zralost a láska
2016


Kineziologie One Brain XI
Vhledy do struktur funkcí 
 2020

Kineziologie One Brain
Hojnost
2016

Kineziologie One Brain
Postoje
2016

Kineziologie One Brain 
ESP awareness
2016

Kineziologie One Brai
Odpuštění
2016

Zaujala jsem Vás?